Müşteri Sözleşmesi

Lütfen Vipbegeni.com'dan hizmet satın almadan önce aşağıdaki koşulları dikkatlice okuyun. Vipbegeni.com'a kayıt olup, hizmetlerini kullanarak tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz.

Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen Vipbegeni.com hizmetlerini kullanmayın.

1. Genel

● Vipbegeni.com'dan aldığınız tüm hizmetler adınıza faturalandırılır. O yüzden fatura bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olun yanlış yapılan bilgilendirmelerde sorumluluk size aittir.

● Siyasi , Yasadışı ve +18 sayfalar için kesinlikle işlem yapılmamaktadır. Satın alınan paket hesaba tanımlanmaz.

● Vipbegeni.com herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez. Servislerde yazılı olan başlama süreleri belirttimiz en yakın tahminlerdir. Sipariş takibi bölümünden sipariş numaranızı girerek siparişinizi takip edebilirsiniz.

● 1 hesap için aynı anda sadece 1 sipariş girilebilir, 2 sipariş birden girildiğinde eksik gönderimler olabilir, sorumlusu Vipbegeni.com değildir.

● Vipbegeni.com Instagram, Facebook, Twitter veya sunduğu herhangi bir hizmet için, işlem yapılan hesabın askıya alınması, kapatılması gibi olası durumlarda mesuliyet kabul etmez.

● Ürünlerin karşılarında belirtilen ücretlere KDV dahildir.

●Vipbegeni.com yönetimi ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve Vipbegeni.com tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden Vipbegeni.com sorumlu tutulamaz. 

● İşlem ücretini Atm üzerinden yatıranlar kesintiyi karşılamalıdır, hesabımıza geçen ücret kadar bakiyeleri olacaktır.
 

2. Hizmet

● Vipbegeni.com İnstagram/Twitter/Facebook veya başka bir Sosyal Medya hesabı için sadece "Görünüm" artırmaya yardımcı olmak için kullanılacaktır.

● Vipbegeni.com yeni müşteriler ve etkileşim garantisi vermez, sadece ödeme yapılarak alınan miktarı garanti eder.

● Gizli hesaplara işlem yapıldığında sorumluluk üyeye aittir. Sipariş vermeden önce lütfen hesabın herkese açık olduğundan emin olun.

İade Şartları

● Yapılan ödemelerde geri iade mümkün değildir.

● Instagram/Twitter/Facebook vb. servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde telafi veya iade yapılmaz.

● Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. İptal etme hakkınız yoktur.

● Yetkisiz işlem veya çalıntı kredi kartı, herhangi bir hileli faliyette üye hesabı istisnasız kapatılacaktır ve gerekli bilgiler yetkililere sunulacaktır.

Gizlilik Politikası

● Bu politika kişisel bilgilerinizin nasıl kullanacağını kapsar. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve korumak için her türlü önlem alınmaktadır.

● Sisteme girilen tüm bilgiler şifreli ve güvenli sunucularda barındırılır.

● Bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz.Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, siteye bakiye yükleyen müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Vipbegeni.com ve ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Vipbegeni.com ara yüzü üzerinden banka, paytr/shopier/Paywant ödeme sistemleri ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. 

Vipbegeni.com bildirimde bulunmaksızın Hizmet Şartları'nı değiştirme hakkını saklı tutar.